Super stránky plné mp3/wma

Statistika

Top List

TOPlist

Vše v Jednom

Vsevjednom.cz

Blondýnky

Najde blondýnka na břehu řeky zlatou rybku a ta jí říká: "Když mně hodíš zpět do vody, splním ti jedno přání." Blondýnka ji tam tedy hodí a přeje si: "Chtěla bych chlapa s velkým pérem!" - "Jdi k autu, tam na tebe už čeká!" U auta stojí policista a říká: "Slečno, tady máte pokutu za prasklé přední sklo a rozbitý blinkr. Ono je to trochu rozmazané, já si přál od zlaté rybky velký pero, ale ono píše moc silně a proto se mi to rozmazává!"

Přijde blondýnka k policistovi, který stojí před policejní stanicí a ptá se ho: "Prosím Vás, nevíte, kde je tu policejní stanice?" Policista se na ni podívá: "Přečtěte mi název té budovy za mnou!" Blondýnka se otočí, přečte název ´Policejní stanice´, obrátí se k policistovi a ptá se ho: "A teď mi to už řeknete?"

Volá blondýna na Hotline: "Ten váš program mi stále píše Vložte disketu a já nevím, co mám dělat!" - "No a vložila jste disketu?" - "To mně nenapadlo..."

Jak dopadne blondýnka na vysokých podpatcích?
Na hlavu!

Prochází blondýnka muzeem a najednou vrazí do stolku, ze kterého spadne starodávná váza. Přilítne hlídač a nadává: "Ženská jedna bláznivá, ta váza je z 18.století!" Blondýnka se chytne za srdce a ulehčeně vzdychne: "Uf, já si už myslela, že je nová!"

Co se stane, když blondýnka spolkne mouchu?
Bude mít víc rozumu v břichu než v hlavě!

Proč blondýnka leze domů oknem?
Protože před dveřmi jsou Vánoce!

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, jsi panna?" - "Ještě ne!"

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a Chappi?
V Chappi je i mozeček!

Co vznikne, když zkřížíme blondýnku se sibiřským haskim?
Jsou dvě možnosti:
1) Blondýnka odolná extrémně nízkým teplotám
2) Nejhloupější pes zápřahu

Blondýnu, která překročila povolenou rychlost, zastaví policista: "Neumíte číst nebo neznáte číslice? Na značce bylo 40 km/h!" - "Číst? Při takové rychlosti?"

Jak zakroutíte blondýnce krkem?
Nasypete jí trochu zrní do míchačky!

Blondýnka jedoucí v Meďouru bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi, dali mi u té pumpy zkažený vzduch!"

Odliv zaměstnanců českých silničářů způsobil žalostnou reakci ministra dopravy. Uspořádal totiž výběrové řízení pro ženy na místo nového silničáře. Do konkurzu se přihlásily tři ženy: Bruneta, zrzka a blondýnka. Ministr dal každé do ruky kýbl s barvou a štětec a poslal je dělat linky na silnici, že kdo za den udělá delší, vyhrává. Večer ministr znovu přijde a vidí, že bruneta udělala 10 kilometrů, zrzka 15 a blondýnka 48. Ptá se proto blondýnky, jak to dokázala, ale ta jen pokrčí rameny. Ministrovi to vrtá hlavou a tak je nechá délat linky i druhý den. Večer znovu přijde a vidí, že bruneta udělala 15 kilometrů, zrzka 20 kilometrů a blondýnka 30 kilometrů. Ministrovi to znovu nedá spát a tak je nechá lajnovat i třetí den. Večer do třetice přijde a vidí, že bruneta má 18 kilometrů, zrzka 33 kilometrů a blondýna udělala jen 3 metry. Ptá se jí, proč toho udělala tak málo. Vždyť na začátku to vypadalo tak nadějně a blondýnka odpoví : "No jo, když on je ten kýbl den ode dne dál..."

Blondýnka sedí u lékaře a ten jí říká: "Napíši vám recept." - "Pane doktore, vy taky rád vaříte?"

"Blondýnko, máš?" - "Nemám." - "A dáš?" - "Dám!"

Co udělá blondýna, když jí řeknete, že je voda studená?
Vezme si na sebe ještě jedny plavky!

Jaký je rozdíl mezi deníčkem brunetky a deníčkem blondýnky?
Brunetka nadepisuje stránku 'Den dvacátý sedmý'
Blondýnka 'Ten dvacátý sedmý'

Stojí dvě blondýnky na zastávce, jedna se ptá druhé, která se třese: "Proč si nedáš ruce do kapsy?" - "Protože se mi tam nevejdou!" - "Proč?" - "Protože tam mám rukavice!"

Blondýnka se ptá druhé "jestli uhádneš kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám" a ta druhá "5".